SK EN
Dnes má meniny: Izabela | 
Labužnícke chvíle pohody

O nás


Cafe & restaurant Bašta
 je situovaná v historickej budove bašty so štýlovým interiérom s tromi podlažiami. Interiér ponúka FAJČIARSKE AJ NEFAJČIARSKE priestory. Vrchné podlažie – REŠTUARÁCIA má kapacitu do 50 miest, stredná časť KAVIAREŇ – ktorá sa využíva aj ako fajčiarska má kapacitu do 40 miest a prízemie pri vstupe slúži ako SNACK na popíjanie lahodnej kávy a drinkov s kapacitou 20 miest. 

Počas leta ponúkame LETNÚ TERASU, ktorú v prípade chladu vykurujú žiariče. Nachádza sa priamo pred reštauráciou ponúka sedenie pre 80 a viac osôb. Je situovaná s výhľadom do parku múzea SNP v krásnom a tichom prostredí. Posedieť si môžete aj pred terasou priamo pod slnenými lúčmi, kde je aj detské ihrisko so šúchačkami, hojdačkami a inými detskými atrakciami. Príjemnú atmosféru dotvárajú príjemný personál, bohatý výber jedál a nápojov. 


Naše služby sme rozšírili o cateringové služby, a prevádzku Beniczkého reštaurácie na Nám. SNP 16. Prekrásne priestory vyčaria Vašej spoločenskej akcii nezabudnuteľný zážitok. Priestory vhodné na svadby, plesy, stužkové, rauty, firemné posedenia. www.beniczky.sk 

V našich priestoroch pre Vás pripravíme: 

  - rodinné oslavy 
  - svadby 
  - promočné slávnosti 
  - stužkové slávnosti 
  - recepcie, rauty, bankety 
  - kary 
  - posedenie s priateľmi s roštom na drevené 
    uhlie 


V prípade záujmu zrealizujeme uvedené spoločenské akcie podľa Vašich predstáv a prianí aj vo Vašich priestoroch. 
Prijímame stravné lístky všetkých stravovacích spoločností, ako aj možnosť platby platobnou kartou. 

  • Catering
  • Beniczky Restaurant


Ponúkame Vám aj zabezpečenie cateringu, alebo prekrásne priestory historického Beniczkého domu priamo v centre mesta Banská Bystrica s kapacitou 200 miest.